کلینیک فیزیوتراپی قرار

پاسداران، خیابان پایدارفرد، نبش بوستان هفتم، بین بانک آینده و موسسه ملل(پلاک 146)، واحد 401، طبقه 4

خدمات کلینیک فیزیوتراپی قرار

تیم متخصص فیزیوتراپی ما نتایج ماندگاری را ارائه می دهد. هدف ما کمک به شما برای رهایی از درد است و اینکه نهایت استفاده را از بدن خود داشته باشید و هر کاری را که دوست دارید انجام دهید.


منوال تراپی

منوال تراپی یا درمان دستی استفاده از تکنیک های دستی برای درمان انواع مشکلات عضلانی و مفاصل در فیزیوتراپی است.

لیزر درمانی

لیزردرمانی یک تکنیک غیرتهاجمی در فیزیوتراپی است. امواج لیزر با نفوذ عمیق به بافت ها باعث کاهش التهاب، درد و افزایش دامنه حرکتی می شود.

الکتروتراپی

الکتروتراپی استفاده از جریان الکتریکی برای تحریک عضلات و کاهش درد است. علاوه بر این الکتروتراپی منجر به کاهش ورم و افزایش خون رسانی نیز می شود..

مگنت تراپی

مگنت تراپی استفاده از میدان مغناطیسی است که خاصیت درمانی دارند. میدان مغناطیسی باعث ایجاد اثرات مفیدی همچون افزایش خون رسانی و کاهش درد بافت آسیب دیده می شود.

طب سوزنی خشک

سوزن خشک یا درای نیدلینگ استفاده از سوزن های نازک برای خاموش کردن نقاط ماشه ای (تریگرپوینت) با هدف کاهش درد است. علاوه بر این سوزن خشک در مدیریت قدرت عضلات پس از سکته مغزی نیز بسیار موثر است..

الکترواکوپانکچر

فیزیوتراپی با الکترواکوپانکچر یک روش درمانی است که از ترکیب دو تکنیک موثر برای بهبود عوارض مختلف بدن استفاده می‌کند.در این تکنیک از سوزن‌های نازک که به جریان های برق هم متصل هستند برای تحریک نقاط خاص در بدن استفاده می‌شود.

شاک ویو تراپی

شاک ویو تراپی روشی است که برای درمان انواع بیماری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش از امواج با فرکانس پایین‌تر بهره می‌برد و هیچ عوارض جانبی معمولاً ندارد. این دستگاه در 84% موارد باعث بهبودی خارپاشنه می شود.

تمرین درمانی

ورزش درمانی یک نوع درمان ثابت شده برای افزایش توان حرکتی و عضلانی بیمار و افزایش دامنه حرکتی است.تمرینات ورزشی مختص فیزیوتراپی باید شخصی سازی شده و بر اساس نیاز فرد طراحی شده و زیر نظر فیزیوتراپیست انجام شود.

ماساژ درمانی

ماساژدرمانی تکنیک های دستی است که برای بهبود دامنه حرکتی،افزایش خون رسانی و رفع گرفتگی های عضلانی بسیار تاثیرگذار است.

فیزیوتراپی در منزل

برای بیمارانی که توان حرکتی ندارند و یا بعلت مشکلات ترافیک و آلودگی شهری نمی توانند از منزل خارج شوند بهترین گزینه دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل است.